PARTNEŘI

FORUM DŘEVOSTAVBY 2022

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Pokud jste zároveň přednášejícím, najdete další specifické odpovědi v menu pod volbou INFORMACE / PRO SPÍKRY
Hotel JEZERKA; Seč, Ústupky 278; …na Mapy.cz; …na Google Maps.
POZOR – Nezapomeňte ZIMNÍ PNEU – jinak neodjedete…

Cesta z Prahy Vám zabere okolo 1:45; z Brna 2:00; z Plzně 2:45; z Olomouce 2:00; z Ostravy 3:00; z Hradce Králové 1:00; z Tábora 2:00; a z Bratislavy cca 3:00). Jednoduché schéma s přehledem vzdáleností a časů do Jezerky…

POZOR – Nezapomeňte ZIMNÍ PNEU – jinak neodjedete…

Zvolte úplně v pohodě Smart Casual tzn. pro muže není nutné oblekové sako a kalhoty. Místo nich oblékněte třeba kvalitní plátěné kalhoty nebo džíny. Vedle nešlápnete ani s polo trikem, kvalitní košilí, rolákem, svetrem, sportovním sakem. Na nohy obujte klidně i mokasíny, elegantnější sportovní boty nebo už zmiňované tenisky či plátěnky.

Ženy si jistě poradí bez podrobného popisu 🙂

Přijeďte ve čtvrtek 1. prosince, zaparkujte na dolním nebo na horním parkovišti před hotelem a dorazte mezi 7:30 a 8:30 na recepci hotelu. Zde najdete i naše registrační stevardky. Po registraci přejeďte k zadnímu vstupu do hotelu, kterým vynosíte věci pro váš stánek. Po vynošení věcí prosíme ihned přeparkujte, aby vstup mohli využít i ostatní partneři. 
V čase mezi 7 a 9 hodinou bude možné využít bezbariérový vstup, který vede skrze přednáškový sál. V 9 hodin tento přístup musíme kvůli přípravě sálu uzavřít a bude možné využít pouze boční vchod, který zahrnuje úzkou cestu se schodištěm. Doporučujeme tedy v každém případě dorazit již na osmou hodinu. Po deváté hodině se v prostorách akce začnou již pohybovat účastníci.
Po registraci přejeďte k zadnímu vstupu do hotelu, kterým vynosíte věci pro váš stánek. Většina partnerů má expozici ve Velkém sále (naproti konferenčnímu sálu), do kterého vejdete dveřmi nalevo od baru v předsálí konferenčního sálu.
Část expozic je v předsálí nebo v bezprostředně navazujících koridorech.
Prostor pro expozice je označen názvem vaší společnosti.
Nepřesahujte prosím vymezený prostor.
Na místě najdete několik organizátorů, kteří vám případně s hledáním vaší expozice pomohou.
Po vynošení věcí prosíme ihned přeparkujte, aby vstup mohli využít i ostatní partneři. Děkujeme.

Mimo vymezené expozice není, bez předchozího souhlasu organizátora, přípustné umístění jakékoliv reklamy.

Porušením tohoto pravidla může být vystavovateli (účastníku) fakturována pokuta za nedodržení smluvních podmínek.

Děkujeme za respektování dohody i vůči ostatním partnerům akce.

Za věci bez dohledu vám samozřejmě nejsme schopni ručit. Zároveň doporučujeme všem vystavovatelům, aby na svých expozicích neponechávali cennosti v době společenského večera.
Děkujeme za pochopení.

Ráno při vstupní registraci obdržíte visačku, kde budete mít lístky na obědy, večeři a na společenský večer. Pokud jste nám nestihli poslat Vaši volbu jídelníčku, bude pro Vás nachystané menu č.1. Výběr z různých jídel je z kapacitních důvodů akce možný jen v předstihu před konáním akce a na místě již volba jiného menu není možná. Děkujeme za pochopení.

Workshopy jsou primárně určeny pro účastníky akce, ale pokud je workshop zcela neobsazený, mohou se jej samozřejmě zúčastnit i zástupci partnerů akce.

Program konference trvá až do pátku 2. prosince, do cca 13 hodin. Po prvním ranním bloku bude coffee break přibližně v čase mezi 10:30 a 11:00. Pak se účastníci vrátí zpět do konferenčního sálu na poslední přednáškový blok.

V této době je již možné expozice deinstalovat (tzn. po skončení přestávky na občerstvení).

Doporučujeme však deinstalaci až po absolutním skončení akce, tzn. po slosování dotazníků spokojenosti a ukončení programu v konferenčním sále…

Děkujeme.

Kliknutím na obrázek se zobrazí zvětšovací zobrazení. Pak stačí vybrat v pravém horním rohu lupu...
Schéma hotelu Jezerka pro Partnery