Hotel Kouty - GRILL FORUM 09/22

GRILL FORUM dřevostavby 09/22

GRILL FORUM je nový typ neformální akce, jejímž cílem je setkávání odborné veřejnosti zabývající se dřevostavbami a dřevěnými konstrukcemi.

Sejdeme se v hotelu Kouty, který sídlí přímo uprostřed naší republiky a to v termínu čt 29. a pá 30. září 2022. Bude ještě teplo, takže si užijeme i posezení venku.

Klíčovými prvky akce budou odborné debaty, sportovní klání a skvělé gastronomické zážitky.

Akce volně navazuje na konferenci Forum dřevostavby, aby poskytla prostor pro často opomíjenou, nicméně velmi potřebnou, neformální komunikaci…

Podrobnosti průběžně najdete zde na blogu ForumDrevostavby.cz i na facebookové události s názvem GRILL FORUM dřevostavby.

Máte zájem akci partnersky podpořit?
Napište mi na:

Více o myšlence vedoucí k vytvoření akce GRILL FORUM…

Zorganizoval jsem sedm poměrně velkých konferencí. Probírali jsme nejrůznější problematiku. Do akcí se zapojily desítky partnerů a registrací prošly stovky účastníků. Jednou z nejdůležitějších součástí všech akcí bylo živé, osobní setkání všech účastníků.
Sám jsem se mnoha seminářů a konferencí zúčastnil, takže jsem už od začátku dobře věděl, že komfortní prostor pro kuloární rozhovory je jedním ze stěžejních kamenů takovýchto akcí.

Přesto velké akce typu Forum dřevostavby nebo Dřevostavby Volyně neposkytují dostatek uvolněnějšího prostoru. Nikoliv kvůli organizátorům, ale už ze samotné podstaty velké akce.

Už několik let si pohrávám s myšlenkou na akci, která by se podobala firemním akcím. Akci, která by ale umožňovala setkávání lidí napříč oborovými, technologickými i materiálovými bublinami, ve kterých se každý z nás, chtě/nechtě, více/méně nachází.

Written by

Forum Drevostavby

Napsat komentář