Workshop BIM Rozpočtování

Workshop BIM Rozpočtování

Součástí systému euroCALC je také funkcionalita BIM rozpočtování, kterou úspěšně využívá řada našcih klientů na svých projektech. Pojďte se v rámci bezplatného workshop seznámit, jak BIM rozpočtování v praxi funguje a jak by mohla tato funkcionalita pomoci i Vám.

Termín: 15.6.2023

Cena (bez DPH): 0 Kč

Rezervace: online zde

Co se na workshopu BIM rozpočtování dozvíte?

V úvodu Vás blíže seznámíme s pojmem BIM rozpočtování.

Dozvíte se, že při rozpočtování ve 3D lze zpracovávat i negrafická data, dohledávat nejrůznější položky a vytvářet z nich výkaz výměr, resp. rozpočet. Informace o každém prvku 3D modelu lze snadno pomocí IFC formátu převést do systému euroCALC.

Předvedeme si také na praktických ukázkách, jak dokáže euroCALC zpracovat IFC soubory, jaké další funkce při oceňování lze využít a jak snadno a rychle docílíme finálního výsledku a tím je položkový rozpočet.

euroCALC je ucelený systém, ve kterém můžete řešit obchod, přípravu a realizaci. K tomu máte zdarma vždy aktuální data Cenové soustavy ÚRS. Systém euroCALC nabízí pro každého uživatele různé benefity, přihlaste se na workshop a přesvědčte se sami, jaké přínosy může mít přímo pro vaši firmu.

Program :
9:00 – 9:30 – Představení systému euroCALC
9:30 – 10:00 – Praktické příklady využití BIM rozpočtování
10:00 – Závěr, volná diskuze

Rezervace: online zde

Written by

Forum Drevostavby

Napsat komentář