Přednášející

Ing. Michal Trefil

PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.

Po absolvování VÚT Brno na fakultě stavební pracoval v projekčním ateliéru a následně jako technik v oblasti hydroizolačních materiálů pro ploché střechy a spodní stavbu.

Nyní je již čtvrtým rokem technickým poradcem pro architekty a projektanty ve společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o..

Je ženatý, má dvě děti a psa, rád sportuje – fotbal, hokej, cyklistika, turistika a lyžování.

Přednáška

Lehké hliníkové pláště

12:53, čtvrtek 28. 11. 2019

Střecha s fasádou tvoří obvodové pláště budovy a chrání objekt před vlivy počasí (slunce, déšť, vítr, sníh aj.). Opláštění objektu je zatíženo velkými výkyvy teplot, na které v různých ročních obdobích působí slunce i mráz a rozdíl teplot může na jednom místě v průběhu jednoho dne dosáhnout i 70°C.
Životnost opláštění budovy (střechy a fasády) je obecně několikanásobně kratší než vlastního objektu a správnou volbou systému (materiálu) lze životnost výrazně prodloužit. Vhodným řešením jsou PREFA lehké hliníkové systémy, které jsou již přes 70. let prověřeny v extrémních klimatických horských podmínkách.

Firma Prefa Aluminiumprudukte poskytuje záruku 40 let na hliníkové střešní a fasádní systémy navíc i na jedinečnou povrchovou úpravu „P.10“ (dvojitý vypalovaný lak na bázi polyamid-polyuretanu typ, matný povrch, způsob lakování Coil-Coating, UV odolný, barevně stálý). Těžko by se daly najít jiné produkty, se kterými by bylo možno vytvořit originálnější opláštění objektu.

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

Hlavní partneři

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ZÁŠTITY A PODPORUJÍCÍ ORGANIZACE